Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Thálí, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Thálí zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Thálí. Klipart Thálí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thálí zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Thálí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thálí ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 388 111 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Thálí se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hotové jídlo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sportovec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dovolená ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, grafika, download, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, Thálí, ilustrace, Jídlo, vektor, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, Adobe Illustrator , referáty, inkscape, památník, openOffice, profil, blog, Instagram, prezentace, web, dokument, škola, články, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kladivo ke stáhnutí, ilustrace Sašimi zdarma nebo vektor Aljaška ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.