Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Thálí, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Thálí zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Thálí. Klipart Thálí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thálí zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Thálí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thálí ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x974
1280x779
800x487
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 388 111 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Thálí je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kalkulátor ke stažení Podívejte se i na ilustrace Barevná kraslice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Činelista zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Thálí, kliparty, vektor, Thálí, ke stáhnutí, Jídlo, free, ilustrace, download, svg, cliparts, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: web, články, Instagram, dokument, pozvánky, plakát, Twitter, památník, word, corelDraw, kalendář, seminární práce, Pinterest, webové stránky, Facebook, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mandala ke stažení, vektor Žaludy ke stáhnutí nebo obrázek Čokoláda zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.