Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krokodýl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krokodýl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Krokodýl. Vektorová ilustrace Krokodýl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krokodýl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krokodýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krokodýl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1573x1600
1258x1280
787x800
492x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krokodýl se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kytice květin ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Houslový klíč zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční kýč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Krokodýl, ke stažení, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, cliparts, Zvířata, download, Krokodýl, grafika, free, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, web, profil, textové dokumenty, PowerPoint, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram, památník, webové stránky, články, seminární práce, prezentace, Facebook, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Lama ke stáhnutí, obrázek Malé písmeno K zdarma nebo klipart Arara ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.