Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krokodýl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krokodýl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Krokodýl. Vektorová ilustrace Krokodýl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krokodýl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krokodýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krokodýl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1573x1600
1258x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krokodýl je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anděl zdarma Podívejte se i na ilustrace Strašidelný dům ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ghana ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, obrázek, Zvířata, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Krokodýl, cliparts, grafika, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, Twitter, blog, plakáty, inkscape, dokumenty, webové stránky, seminární práce, Instagram, dokument, openOffice, Facebook, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Ptáček zdarma, vektor Bez lepku ke stažení nebo obrázek Zlatá ryba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.