Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ruční šlehač (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ruční šlehač zdarma ke stažení

Ruční šlehač je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ruční šlehač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ruční šlehač zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ruční šlehač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ruční šlehač ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
802x1280
501x800
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 431 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Ruční šlehač s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Ruční šlehač se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslený pes zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Citroen SM ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Ruční šlehač, ke stáhnutí, Ruční šlehač, klipart, vektorový obrázek, zdarma, free, Jídlo, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, download, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, plakáty, etikety, pozvánky, Pinterest, katalog, vizitky, referáty, prospekty, kalendář, prezentace, dokumenty, plakát, magazín, webové stránky, web, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Nosorožec ke stáhnutí, vektorový obrázek Auto cisterna ke stáhnutí nebo vektorový klipart Mao zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.