Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tlakový hrnec, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tlakový hrnec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tlakový hrnec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlakový hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Tlakový hrnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tlakový hrnec ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1043
1280x835
800x522
500x326
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 791 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tlakový hrnec se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlatý zavináč zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mikuláš ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, download, Jídlo, Tlakový hrnec, Tlakový hrnec, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, klipart, kliparty, obrázek, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator , blog, corelDraw, škola, Instagram, časopis, plakáty, inkscape, památník, články, textové dokumenty, Facebook, dokumenty, plakát, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Chlápek ke stáhnutí, ilustrace Sob polární zdarma nebo vektor Atabaque ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.