Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Longan (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Longan zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Longan. Vektorová ilustrace Longan je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Longan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Longan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Longan ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 359 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cidcidcuid

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Longan s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Longan je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kolumbie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně ninja ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žebřík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, grafika, zdarma, cliparts, Longan, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Longan, free, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, webové stránky, profilovka, video, avatar, office, památník, profil, Instagram, prezentace, fotokniha, inkscape, diář, blog, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zamilované labutě ke stažení, klipart Hrábě ke stažení nebo ilustrace Šinkansen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.