Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Longan, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Longan zdarma ke stažení

Longan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Longan v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Longan? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Longan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Longan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Longan ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 359 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cidcidcuid

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Longan je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Monitor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Švestka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno E ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, kliparty, cliparts, zdarma, obrázek, klipart, Longan, svg, Ovoce, ilustrační obrázek, free, vektor, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, škola, word, prezentace, památník, office, openOffice, Pinterest, Twitter, fotokniha, plakát, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Veselé Vánoce ke stáhnutí, vektor Houpací Santa zdarma nebo obrázek Šípky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.