Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Chatrč (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chatrč zadarmo

Chatrč je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Chatrč je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Chatrč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatrč zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Chatrč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatrč ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1517
1280x1214
800x758
500x474
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 065 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgillis73

Zaujal vás náš klipart Chatrč? Potom se podělte s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Chatrč se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Orel ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno S ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pravítko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, grafika, download, ilustrace, Stavby, ke stáhnutí, Chatrč, zdarma, obrázek, svg, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, inkscape, vizitky, Pinterest, Instagram, webové stránky, etikety, brožury, wordpress, web, kalendář, seminární práce, eshop, dokumenty, plakáty, škola, deníček

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zákaz NATO zdarma, obrázek, klipart Domina zdarma nebo vektorový klipart Basa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.