Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Osciloskop (Přístroje) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Osciloskop stahujte zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Osciloskop. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osciloskop zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Osciloskop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osciloskop ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x677
800x423
500x265
160x85

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 042 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mothinator

Tento obrázek s názvem (Osciloskop) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Osciloskop patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční vzor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SHP soubor ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Klíště ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ke stáhnutí, vektor, obrázek, Osciloskop, ke stažení, download, ilustrační obrázek, ilustrace, free, klipart, Osciloskop, grafika, Přístroje

Doporučené použití klipartu: škola, video, časopis, inkscape, brožury, prospekty, plakát, oznámení, word, vizitky, Instagram, seminární práce, manuály, PowerPoint, pozvánky, články, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Muchomůrky červené ke stažení, vektor Nikita Chruščov zdarma nebo obrázek Mumie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.