Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vážky (Hmyz) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vážky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vážky. Stahujte klipart Vážky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vážky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1295
1280x1036
800x648
500x405
160x130

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 786 765 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mcc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vážky s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Vážky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Velikonoční motiv ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cesmína ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tučnák v tričku zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Hmyz, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, obrázek, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Vážky, vektor, download, Vážky

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, seminární práce, inkscape, Pinterest, dokument, fotokniha, textové dokumenty, profil, PowerPoint, wordpress, video, pozvánky, word, diář, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Přípitek zdarma, klipart Slunečnice ke stáhnutí nebo ilustrace Banán ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.