Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vážky (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vážky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vážky. Vektorový obrázek Vážky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Vážky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážky zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Vážky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vážky ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1295
1280x1036
800x648
500x405
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 786 765 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mcc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vážky s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Vážky je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Jiaozi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté prstýnky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlovlak ICE ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, Vážky, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, Hmyz, obrázek, zdarma, download, Vážky, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, PowerPoint, corelDraw, word, textové dokumenty, seminární práce, profilovka, Pinterest, inkscape, články, plakáty, Instagram, fotokniha, diář, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace CMD ke stáhnutí, klipart Smajlík ďábel zdarma nebo ilustrace Mokré jablko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.