Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cola, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cola zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cola. Obrázek Cola je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Cola v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

363x1600
290x1280
181x800
113x500
36x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: keksschafUSER

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cola je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tiskárna ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pytlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Druhé místo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nápoje, Cola, ke stáhnutí, download, svg, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, free, obrázek, kliparty, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, památník, plakát, Pinterest, dokumenty, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, inkscape, PowerPoint, Adobe Illustrator , Twitter, office, články, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace SYS ke stažení, vektor Růžová mašle ke stáhnutí nebo obrázek Červené víno zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.