Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cola, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cola zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cola. Vektorová ilustrace Cola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cola? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

363x1600
290x1280
181x800
113x500
36x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: keksschafUSER

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cola patří do sekce Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza Capricciosa zdarma Podívejte se i na vektor Radiace ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Somálsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, free, vektorový obrázek, Cola, download, cliparts, klipart, ilustrace, obrázek, Nápoje

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, články, časopis, plakáty, Twitter, webové stránky, office, dokumenty, PowerPoint, pozvánky, škola, referáty, dokument, avatar, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Topinkovač zdarma, obrázek Zlaté K ke stažení nebo klipart Levhart ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.