Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cola, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cola zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cola. Vektorová ilustrace Cola je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cola? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cola ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

363x1600
290x1280
181x800
113x500
36x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 135 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: keksschafUSER

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cola je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialová složka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kovařík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pacientka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, zdarma, download, kliparty, svg, ilustrace, Nápoje, Cola, free, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, Cola

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, corelDraw, office, inkscape, word, Adobe Illustrator , Twitter, profilovka, Pinterest, PowerPoint, Facebook, blog, kalendář, avatar, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Princezna ke stáhnutí, klipart Mapa Nepálu zdarma nebo ilustrace Mešita ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.