Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeniny číslo 2 (Symboly) zdarma

Obrázek, klipart Narozeniny číslo 2 zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Narozeniny číslo 2. Pakliže si chcete obrázek Narozeniny číslo 2 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 2 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeniny číslo 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeniny číslo 2 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 879 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narozeniny číslo 2 s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Narozeniny číslo 2 je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Trojský kůň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hillary Clinton zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Recyklace ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Narozeniny číslo 2, ke stáhnutí, Narozeniny číslo 2, svg, free, vektorový obrázek, zdarma, klipart, obrázek, Symboly, vektor, ke stažení, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: oznámení, magazín, dokumenty, blog, pozvánky, deníček, manuály, inkscape, vizitky, kalendář, profilovka, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, letáky, články, fotokniha, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Pytlík s bonbony ke stáhnutí, obrázek P-47 Thunderbolt ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zelený dort zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.