Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Japonská kuchyně, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Japonská kuchyně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Japonská kuchyně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonská kuchyně zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Japonská kuchyně ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x705
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 361 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hansendo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Japonská kuchyně je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Číňanka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velryba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jemen ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Japonská kuchyně, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, seminární práce, Pinterest, blog, časopis, PowerPoint, word, památník, office, pozvánky, profilovka, webové stránky, textové dokumenty, inkscape, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Adax ke stáhnutí, klipart Somálsko zdarma nebo ilustrace Mozart ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.