Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vitamín B1 (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vitamín B1 ke stažení

Vitamín B1 je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vitamín B1 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vitamín B1 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x743
1280x594
800x371
500x232
160x74

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 767 999 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vitamín B1 sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Vitamín B1 je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vodní meloun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hamburger ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Tenečnice u tyče zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, free, download, ilustrační obrázek, Věda, Vitamín B1, zdarma, kliparty, obrázek, Vitamín B1, klipart, grafika, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotografie, diář, deníček, kalendář, PowerPoint, web, magazín, Pinterest, office, avatar, vstupenky, vizitky, škola, památník, plakát, corelDraw, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Rajská s knedlíkem zdarma, vektorový obrázek Digitální znak F ke stažení nebo obrázek, klipart Retrívr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.