Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vitamín B1, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vitamín B1. Pakliže si chcete obrázek Vitamín B1 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vitamín B1 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x594
800x371
500x232
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 767 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vitamín B1 patří do sekce Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červenka obecná zdarma Podívejte se i na vektor Zelené auto ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční vzor ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, Vitamín B1, download, svg, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Vitamín B1, klipart, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, web, word, pozvánky, profilovka, kalendář, plakáty, seminární práce, škola, inkscape, dokumenty, Adobe Illustrator , články, prezentace, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor TIFF zdarma, obrázek Trombón ke stažení nebo klipart Štít ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.