Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vitamín B1 (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Vitamín B1. Klipart Vitamín B1 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Vitamín B1 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x594
800x371
500x232
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 767 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vitamín B1 s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Vitamín B1 je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Tchaj-wanu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Cirkus ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, vektor, klipart, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, free, Věda, svg, zdarma, obrázek, Vitamín B1

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, Facebook, články, dokument, plakáty, word, eshop, pozvánky, plakát, památník, referáty, dokumenty, škola, wordpress, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Mandelinka ke stažení, vektorový klipart Valentýnské srdce ke stažení nebo obrázek, klipart Růžička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.