Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách setý, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hrách setý. Obrázek Hrách setý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrách setý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrách setý se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Albert Einstein ke stažení Podívejte se i na klipart Dobrman ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek EPS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zelenina, zdarma, free, kliparty, ke stáhnutí, Hrách setý, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektor, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, Facebook, dokumenty, škola, blog, office, avatar, word, webové stránky, plakát, profil, Adobe Illustrator , seminární práce, Twitter, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Puzzle ke stažení, ilustrace Dort ke stáhnutí nebo vektor Dětský vláček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.