Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hrách setý (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hrách setý. Klipart Hrách setý je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrách setý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Hrách setý) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Hrách setý je v sekci Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žížala ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bubínek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, svg, Hrách setý, zdarma, cliparts, vektor, obrázek, free, ke stažení, kliparty, Hrách setý, Zelenina, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, seminární práce, webové stránky, plakát, škola, openOffice, avatar, referáty, Pinterest, časopis, blog, Facebook, textové dokumenty, kalendář, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek VW Scirocco zdarma, obrázek, klipart Dívka na koštěti ke stáhnutí nebo vektorový klipart Telefon ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.