Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách setý, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hrách setý. Klipart Hrách setý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrách setý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrách setý patří do sekce Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WAV zdarma Podívejte se i na vektor Sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební noty ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, Zelenina, cliparts, ke stáhnutí, free, download, Hrách setý, vektorový obrázek, klipart, Hrách setý, zdarma, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, Instagram, word, Adobe Illustrator , blog, Facebook, prezentace, články, webové stránky, avatar, inkscape, Twitter, plakát, plakáty, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Narozeniny číslo 8 zdarma, obrázek Číšníce ke stažení nebo klipart Malajsie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.