Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách setý, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hrách setý. Obrázek Hrách setý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrách setý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrách setý je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mobil zdarma Podívejte se i na obrázek XLTM ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Harmonika ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, zdarma, klipart, Zelenina, Hrách setý, ke stáhnutí, vektor, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, download, svg, vektorový obrázek, Hrách setý

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, word, office, fotokniha, Facebook, seminární práce, PowerPoint, plakáty, textové dokumenty, plakát, články, webové stránky, corelDraw, referáty, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hummus zdarma, klipart Blue Ray přehrávač ke stažení nebo ilustrace Kaktus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.