Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hrách setý (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hrách setý. Pakliže si chcete obrázek Hrách setý stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrách setý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Hrách setý) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Hrách setý patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Che Guevara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Závodní auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mikrofón ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, grafika, ke stáhnutí, Hrách setý, Zelenina, Hrách setý, klipart, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, free, vektor

Doporučené použití klipartu: wordpress, corelDraw, PowerPoint, plakát, avatar, diář, prezentace, fotokniha, webové stránky, web, profilovka, textové dokumenty, Instagram, dokumenty, památník, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Charles Darwin ke stažení, ilustrace Skladník ke stažení nebo klipart Honduras ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.