Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sloní noha, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sloní noha zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sloní noha. Vektorová ilustrace Sloní noha je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sloní noha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

907x1600
726x1280
454x800
283x500
91x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sloní noha je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kontejner zdarma Podívejte se i na obrázek Guatemala ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Oranžová složka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Rostliny, svg, ilustrace, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Sloní noha, download, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: web, články, textové dokumenty, Facebook, Adobe Illustrator , profilovka, openOffice, word, blog, Twitter, webové stránky, plakát, památník, inkscape, škola, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Ukulele zdarma, klipart Dědeček ke stažení nebo ilustrace Raketa H-IIB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.