Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sloní noha (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sloní noha zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Sloní noha. Stahujte soubor Sloní noha ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sloní noha? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sloní noha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

907x1600
726x1280
454x800
283x500
91x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 643 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Obrázek, klipart pojmenovaný Sloní noha můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Sloní noha patří do kategorie Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Třešně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá srdíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Datle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, ke stáhnutí, zdarma, Sloní noha, svg, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, grafika, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, download, Sloní noha

Doporučené použití klipartu: blog, inkscape, tiskoviny, manuály, Adobe Illustrator, wordpress, fotokniha, časopis, brožury, Facebook, články, office, web, referáty, dokumenty, eshop, prospekty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Jogurt zdarma, vektor Květinové přání zdarma nebo klipart Digitální číslo 3 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.