Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sloní noha, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sloní noha zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sloní noha. Kreslená ilustrace Sloní noha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sloní noha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Sloní noha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

907x1600
726x1280
454x800
283x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sloní noha se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Policista ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Santa se sobem zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kosa smrtky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Rostliny, grafika, Sloní noha, Sloní noha, cliparts, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, klipart, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, office, Facebook, Pinterest, dokumenty, referáty, Twitter, kalendář, PowerPoint, plakát, Instagram, prezentace, články, word, corelDraw, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Floridy ke stáhnutí, ilustrace Loď zdarma nebo vektor Úschova zavazadel ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.