Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sloní noha (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sloní noha zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Sloní noha. Pakliže si chcete obrázek Sloní noha stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Sloní noha? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sloní noha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sloní noha ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

907x1600
726x1280
454x800
283x500
91x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 643 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sloní noha s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Sloní noha je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pruhovaná ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý netopýr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Skejťačka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Sloní noha, cliparts, download, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Rostliny, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, free, Sloní noha, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: magazín, tiskoviny, wordpress, katalog, profil, logo, bakalářská práce, word, office, pozvánky, deníček, prospekty, web, PowerPoint, video, dokument, manuály

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Akupunktura ke stáhnutí, vektor Květinové přání zdarma nebo obrázek, klipart DRV zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.