Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Lvíče (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lvíče zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lvíče. Klipart Lvíče je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lvíče zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Lvíče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lvíče ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1015x1600
812x1280
508x800
317x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 710 139 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hotta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lvíče sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Lvíče je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vánoční vzor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SHP soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Klíště zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, free, Zvířata, vektor, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, klipart, grafika, Lvíče, Lvíče, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, deníček, corelDraw, profil, Twitter, profilovka, vizitky, koláž, fotografie, škola, plakáty, oznámení, diplomová práce, vstupenky, brožury, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Muchomůrky červené zdarma, klipart Banán zdarma nebo vektor Mumie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.