Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Svatý Jiří (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svatý Jiří zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Svatý Jiří. Vektorová ilustrace Svatý Jiří je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Svatý Jiří lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatý Jiří zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Svatý Jiří ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatý Jiří ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

748x1600
599x1280
374x800
234x500
75x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 122 674 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Potěší nás, pokud budete tento klipart Svatý Jiří sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Svatý Jiří je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žlutá paprika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krokus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rambutan zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Osobnosti, vektor, Svatý Jiří, kliparty, ke stáhnutí, free, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, download, ilustrace, svg, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, fotokniha, seminární práce, profilovka, office, časopis, pozvánky, referáty, Facebook, corelDraw, Adobe Illustrator, diář, Instagram, Pinterest, wordpress, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Zákaz selfie tyčí zdarma, obrázek Smajlík panda ke stáhnutí nebo vektor Ztlumeno ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.