Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Romantické přání (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Romantické přání zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Romantické přání. Vektorová ilustrace Romantické přání je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Romantické přání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Romantické přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 464 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Romantické přání? Potom se podělte s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Romantické přání se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smrt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá medaile ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tráva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, Romantické přání, Láska, svg, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, Romantické přání, kliparty, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, diplomová práce, brožury, Adobe Illustrator, památník, PowerPoint, Facebook, word, textové dokumenty, pozvánky, letáky, kalendář, avatar, časopis, Instagram, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Zlaté číslo 0 zdarma, vektorový klipart Mapa Polska ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Rybářská loď ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.