Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Romantické přání (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantické přání zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Romantické přání. Vektorová ilustrace Romantické přání je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Romantické přání? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Romantické přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 464 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Almeidah

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Romantické přání s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Romantické přání patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Budík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Číňanka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zmrzlina v kornoutu ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, download, ilustrace, klipart, grafika, Láska, cliparts, Romantické přání, ke stáhnutí, Romantické přání, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, časopis, pozvánky, dokumenty, openOffice, avatar, Facebook, Twitter, eshop, webové stránky, textové dokumenty, office, plakáty, corelDraw, památník

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Tachometr ke stažení, obrázek ASP ke stažení nebo vektor Zelená oliva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.