Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Romantické přání, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Romantické přání zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Romantické přání. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Romantické přání? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Romantické přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 464 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Almeidah

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Romantické přání je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninové číslo 7 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Severní Ameriky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kuřák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektorový obrázek, klipart, zdarma, vektor, Romantické přání, svg, cliparts, kliparty, Láska, Romantické přání, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, PowerPoint, Twitter, profil, dokument, články, fotokniha, časopis, office, seminární práce, památník, škola, corelDraw, plakát, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Černá kočka ke stáhnutí, vektor Mandala zdarma nebo obrázek Zlaté Z ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.