Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Romantické přání (Láska) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Romantické přání ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Romantické přání. Obrázek Romantické přání je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Romantické přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Romantické přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 464 502 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Tento obrázek s názvem (Romantické přání) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Romantické přání se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý vláček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sushi z tuňáka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Balalajka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Romantické přání, kliparty, ke stažení, klipart, Láska, free, cliparts, Romantické přání, download, zdarma, svg, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: letáky, brožury, eshop, fotokniha, Zoner Callisto, vizitky, fotografie, Instagram, bakalářská práce, word, prospekty, corelDraw, škola, pozvánky, deníček, webové stránky, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Televizní anténa ke stažení, vektorový klipart Mapa Polska ke stáhnutí nebo vektorový klipart Modrý vlak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.