Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Angrešt (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Angrešt. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angrešt nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Angrešt? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: marauder

Líbí se vám klipart Angrešt? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Angrešt je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Skartovačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednooké strašidlo ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hnědá vajíčka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Angrešt, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, kliparty, zdarma, Angrešt, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, plakát, avatar, plakáty, fotokniha, Twitter, časopis, wordpress, Instagram, dokumenty, video, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Červ ke stažení, klipart Vysoušeč vlasů ke stažení nebo ilustrace Duhové lístečky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.