Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Angrešt (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Angrešt. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Angrešt ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Angrešt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: marauder

Líbí se vám klipart Angrešt? Pak se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Angrešt je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Brokolice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ruční šlehač ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté A ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, Angrešt, free, download, kliparty, vektor, Angrešt, ke stáhnutí, Ovoce, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, pozvánky, etikety, Twitter, Pinterest, Facebook, škola, kalendář, seminární práce, Instagram, fotokniha, eshop, prezentace, Adobe Illustrator, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace PPT ke stažení, klipart Kanada ke stažení nebo ilustrace Znamení panna ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.