Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Angrešt, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Angrešt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Angrešt je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Angrešt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Angrešt se nachází v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dráček ke stažení Podívejte se i na klipart Alarm ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Křen zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, cliparts, Ovoce, obrázek, klipart, vektor, grafika, Angrešt, download, Angrešt, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, profil, dokumenty, památník, prezentace, články, Facebook, openOffice, fotokniha, dokument, corelDraw, referáty, textové dokumenty, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Energetický nápoj ke stažení, ilustrace Schody nahoru ke stáhnutí nebo vektor Dalmatin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.