Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Angrešt, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Angrešt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Angrešt je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Angrešt lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Angrešt je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kudlanka zdarma Podívejte se i na obrázek SD karta ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hřbitovní kříž ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Ovoce, ilustrační obrázek, Angrešt, Angrešt, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, download, free, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Twitter, seminární práce, Facebook, články, pozvánky, PowerPoint, kalendář, plakát, corelDraw, památník, web, webové stránky, prezentace, inkscape, plakáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Rybí kost zdarma, klipart Družice ke stažení nebo ilustrace Osel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.