Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Angrešt, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Angrešt. Obrázek Angrešt je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Angrešt? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Angrešt se nachází v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stojánek s pastelkami ke stažení Podívejte se i na vektor Graviola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sierra Leone zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Angrešt, Ovoce, obrázek, kliparty, download, klipart, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, články, Twitter, Facebook, openOffice, textové dokumenty, Instagram, word, památník, dokument, inkscape, fotokniha, web, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Gerald Ford ke stažení, obrázek Německý voják ke stáhnutí nebo klipart Červená cibule zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.