Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Angrešt (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Angrešt zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Angrešt. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Angrešt v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: marauder

Zaujal vás náš klipart Angrešt? Potom se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Angrešt je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Gloster gladiator ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 500 Euro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Beryl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stažení, cliparts, klipart, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, free, Angrešt, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, vstupenky, památník, seminární práce, brožury, profilovka, openOffice, inkscape, textové dokumenty, kalendář, škola, manuály, deníček, tiskoviny, prezentace, diplomová práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Ženich a nevěsta zdarma, vektorový klipart 7Z ke stažení nebo vektor Červená cibule ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.