Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Angrešt (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angrešt zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Angrešt. Obrázek Angrešt je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Angrešt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angrešt ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1399
1280x1119
800x699
500x437
160x140

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 57 939 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: marauder

Potěší nás, pokud budete tento klipart Angrešt sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Angrešt je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oříšková čokoláda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pěšec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Ptačí podzim zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, ilustrační obrázek, free, svg, download, obrázek, Angrešt, zdarma, klipart, Angrešt, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, etikety, Twitter, kalendář, dokumenty, corelDraw, wordpress, dokument, video, web, články, diář, Pinterest, fotokniha, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zajíc zdarma, klipart Černá kraslice ke stáhnutí nebo ilustrace Horník ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.