Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandelík hajní, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mandelík hajní. Klipart Mandelík hajní je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Mandelík hajní v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Mandelík hajní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandelík hajní ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x729
500x456
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 627 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mandelík hajní se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hercule Poirot ke stažení Podívejte se i na klipart Eiffelova věž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Albánie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Mandelík hajní, svg, ke stáhnutí, klipart, grafika, download, zdarma, Mandelík hajní, ke stažení, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, prezentace, blog, seminární práce, openOffice, PowerPoint, kalendář, Adobe Illustrator , webové stránky, fotokniha, referáty, dokumenty, inkscape, škola, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Párek v rohlíku ke stažení, ilustrace Byznysmen ke stáhnutí nebo vektor Letící jestřáb zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.