Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mandelík hajní, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mandelík hajní. Klipart Mandelík hajní je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Mandelík hajní v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandelík hajní zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mandelík hajní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandelík hajní ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1459
1280x1167
800x729
500x456
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 627 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: amilo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mandelík hajní je v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninové číslo 7 zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kuřák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Mandelík hajní, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, download, Mandelík hajní, vektor, kliparty, Ptáci, svg, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, kalendář, PowerPoint, blog, openOffice, dokumenty, Twitter, Pinterest, pozvánky, Instagram, články, office, prezentace, profil, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Černá kočka zdarma, vektor Mandala ke stažení nebo obrázek Zlaté Z ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.