Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SLDM (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SLDM zdarma ke stažení

SLDM je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek SLDM jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLDM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SLDM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLDM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1493x1600
1194x1280
747x800
466x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 455 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný SLDM můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek SLDM patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ibuprofen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čáp ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vytlemený pes zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, klipart, svg, SLDM, kliparty, cliparts, vektor, ke stažení, ilustrace, free, ke stáhnutí, download, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, deníček, corelDraw, prezentace, inkscape, časopis, eshop, památník, katalog, office, Facebook, plakát, brožury, Twitter, prospekty, etikety, magazín

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Pixelový stromek zdarma, obrázek Zastávka MHD ke stažení nebo obrázek Šupléra ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.