Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart SLDM (Symboly) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SLDM stahujte zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název SLDM. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek SLDM ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLDM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek SLDM ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SLDM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1493x1600
1194x1280
747x800
466x500
150x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 455 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart SLDM s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart SLDM patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zavírací nůž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Výdejník vody ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ředkev setá ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, SLDM, download, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, free, svg, Symboly, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: koláž, Facebook, diář, dokument, Instagram, profilovka, word, škola, office, katalog, magazín, tiskoviny, oznámení, pozvánky, openOffice, referáty, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Červená kraslice ke stažení, obrázek Zastávka MHD ke stažení nebo obrázek Saranče ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.