Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Chlapeček (Muži) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chlapeček k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Chlapeček. Klipart Chlapeček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Chlapeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Chlapeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 850 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: yamid

Sdílejte klipart nazvaný Chlapeček s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Chlapeček je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Koště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Junkers Ju 87 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hippie bus ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Chlapeček, zdarma, ilustrace, download, ke stažení, free, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Muži, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, Zoner Callisto, seminární práce, textové dokumenty, deníček, Pinterest, plakáty, škola, diář, články, Twitter, referáty, dokumenty, brožury, eshop, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zlaté číslo 9 ke stáhnutí, ilustrace Bílé vejce ke stáhnutí nebo ilustrace Digitální znak 8 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.