Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chlapeček, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chlapeček zdarma ke stažení

Chlapeček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Chlapeček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chlapeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapeček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlapeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlapeček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamid

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlapeček je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Austrálie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Panama ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Mali zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, Muži, Chlapeček, cliparts, Chlapeček, download, kliparty, free, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, časopis, openOffice, Adobe Illustrator , profil, office, památník, Pinterest, Instagram, blog, PowerPoint, plakáty, seminární práce, pozvánky, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Digitální znak Z ke stažení, vektor Burundi ke stáhnutí nebo obrázek Arkansas zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.