Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční scenérie, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vánoční scenérie. Obrázek Vánoční scenérie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční scenérie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční scenérie se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené vajíčko ke stažení Podívejte se i na vektor Purpurová stužka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené C zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, obrázek, Vánoční scenérie, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Vánoce, Vánoční scenérie, klipart, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, corelDraw, openOffice, plakát, články, Pinterest, profilovka, pozvánky, prezentace, Twitter, word, Facebook, PowerPoint, kalendář, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Graviola ke stažení, obrázek Kapr ke stáhnutí nebo klipart Dáma zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.