Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční scenérie (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vánoční scenérie. Klipart Vánoční scenérie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční scenérie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 982 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční scenérie s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Vánoční scenérie je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kluk s knihou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Havran ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zelenina ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, obrázek, cliparts, zdarma, grafika, Vánoční scenérie, Vánoční scenérie, download, Vánoce, vektor, ilustrace, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, word, avatar, kalendář, referáty, eshop, profilovka, office, seminární práce, profil, Instagram, inkscape, Twitter, prezentace, PowerPoint, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Růžové stuhy ke stažení, vektorový klipart Vavřínový věnec ke stažení nebo obrázek, klipart Páv korunkatý ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.