Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční scenérie (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Vánoční scenérie ke stažení zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Vánoční scenérie. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vánoční scenérie ve formátu SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční scenérie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1160x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 982 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční scenérie sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Vánoční scenérie se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentina Těreškovová ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý netopýr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Žampiony zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, grafika, kliparty, free, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, download, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Vánoční scenérie, Vánoční scenérie

Doporučené použití klipartu: katalog, PowerPoint, články, magazín, dokumenty, wordpress, eshop, etikety, plakáty, seminární práce, manuály, Pinterest, Zoner Callisto, inkscape, video, vstupenky, diplomová práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Irská whiskey zdarma, klipart Dýně pirát zdarma nebo vektorový klipart Pytlík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.