Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční scenérie (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční scenérie. Klipart Vánoční scenérie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční scenérie? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční scenérie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 982 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Vánoční scenérie s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Vánoční scenérie patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sršák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Namibie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Likvidátorka manželových úspor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, svg, cliparts, ke stažení, grafika, free, download, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: eshop, pozvánky, video, blog, škola, office, časopis, profilovka, corelDraw, plakáty, dokument, Twitter, web, referáty, plakát, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pedometr ke stažení, obrázek, klipart Mandolína ke stažení nebo vektorový klipart Lučištník ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.