Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční scenérie (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční scenérie. Vektorový obrázek Vánoční scenérie jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční scenérie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční scenérie ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
929x1280
580x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 982 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční scenérie s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Vánoční scenérie je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mapa Rumunska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ohryzek ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace William Harvey ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, svg, ke stažení, obrázek, free, vektor, Vánoční scenérie, ilustrační obrázek, Vánoční scenérie, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Adobe Illustrator, corelDraw, tiskoviny, brožury, openOffice, plakáty, vizitky, word, manuály, avatar, deníček, prospekty, Twitter, webové stránky, Facebook, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace ARJ ke stažení, klipart Dýně pirát zdarma nebo ilustrace Krtek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.