Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 50 narozeniny (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 50 narozeniny. Kreslená ilustrace 50 narozeniny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 50 narozeniny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Laterra

Sdílejte klipart nazvaný 50 narozeniny s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart 50 narozeniny je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pudink zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace DVD disk ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 50 narozeniny, ke stažení, zdarma, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, kliparty, Ostatní, obrázek, svg, cliparts, free, download, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, webové stránky, plakáty, škola, Instagram, eshop, web, pozvánky, corelDraw, video, blog, PowerPoint, profil, avatar, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zlaté L ke stáhnutí, klipart Zákaz fotografování zdarma nebo ilustrace Digitální číslo 9 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.