Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 50 narozeniny (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 50 narozeniny. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) 50 narozeniny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 50 narozeniny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Laterra

Líbí se vám klipart 50 narozeniny? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek 50 narozeniny je v sekci Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kafe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šinkansen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční balíček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, 50 narozeniny, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, 50 narozeniny, ke stažení, cliparts, kliparty, vektor, free, download, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, články, kalendář, avatar, časopis, dokument, fotokniha, referáty, webové stránky, profilovka, škola, seminární práce, etikety, word, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek CMD zdarma, obrázek Stromek s dárky ke stáhnutí nebo vektor Violista ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.