Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 50 narozeniny (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný 50 narozeniny. Stahujte klipart 50 narozeniny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek 50 narozeniny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 50 narozeniny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 78 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Laterra

Zaujal vás náš klipart 50 narozeniny? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek 50 narozeniny patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vidlicový prak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DLL ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mrňous zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 50 narozeniny, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, cliparts, kliparty, klipart, zdarma, free, grafika, svg, 50 narozeniny, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, dokument, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, web, wordpress, památník, blog, openOffice, dokumenty, profil, Pinterest, profilovka, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Valentýnské přání zdarma, ilustrace Hodiny ke stáhnutí nebo klipart Červené jablko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.