Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 50 narozeniny (Ostatní) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart 50 narozeniny k bezplatnému stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - 50 narozeniny. Kreslená ilustrace 50 narozeniny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 50 narozeniny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 narozeniny ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x620
500x387
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 409 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Laterra

Sdílejte obrázek, klipart 50 narozeniny s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek 50 narozeniny patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lopata na sníh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jelen zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Robin Hood ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, 50 narozeniny, vektor, download, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, 50 narozeniny, svg, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, škola, plakáty, vizitky, eshop, plakát, inkscape, prospekty, referáty, kalendář, video, tiskoviny, webové stránky, vstupenky, office, památník, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Helikoptéra ke stáhnutí, obrázek Melíry ke stáhnutí nebo klipart Kočička zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.