Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červená srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červená srdce zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Červená srdce. Vektorový obrázek Červená srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1267x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 789 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Mondspeer

Zaujal vás náš klipart Červená srdce? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Červená srdce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žralok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pyšný páv ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vlašský ořech zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Červená srdce, svg, download, ilustrace, klipart, Červená srdce, Láska, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, vektor, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, eshop, pozvánky, Zoner Callisto, koláž, webové stránky, profil, profilovka, vizitky, word, Adobe Illustrator, brožury, etikety, manuály, seminární práce, video

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Garáž zdarma, vektor Mapa Afriky zdarma nebo obrázek Zákaz focení ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.