Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená srdce, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červená srdce zdarma ke stažení

Červená srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Červená srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Červená srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1267x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mondspeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená srdce je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté H ke stažení Podívejte se i na obrázek Hrách ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Michael Jackson zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, Láska, zdarma, kliparty, ilustrace, vektor, cliparts, Červená srdce, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Pinterest, profil, časopis, seminární práce, Adobe Illustrator , PowerPoint, textové dokumenty, škola, referáty, web, webové stránky, Facebook, blog, plakáty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek 50 euro centů ke stažení, klipart Klobása ke stáhnutí nebo ilustrace Růžová růže zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.