Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pentelka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pentelka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pentelka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pentelka ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentelka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pentelka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentelka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 508 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pentelka s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Pentelka je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bansuri ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Syntezátor ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, vektor, free, ke stažení, download, kliparty, ke stáhnutí, Nástroje, grafika, ilustrace, Pentelka, obrázek, Pentelka, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, video, diář, plakát, seminární práce, profil, dokumenty, Pinterest, referáty, Adobe Illustrator, Facebook, časopis, textové dokumenty, blog, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Pankáč ke stažení, obrázek Hovínko ke stažení nebo vektor Love ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.