Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentelka, Nástroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentelka zdarma ke stažení

Pentelka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pentelka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentelka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pentelka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentelka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 508 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pentelka je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Upečený krocan ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dýně ninja ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 1 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, free, download, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Pentelka, grafika, ke stáhnutí, zdarma, svg, vektor, Nástroje, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, fotokniha, Instagram, word, avatar, dokument, blog, Pinterest, inkscape, profilovka, Twitter, profil, pozvánky, plakát, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace CSS ikona ke stažení, vektor Bodhrán ke stáhnutí nebo obrázek Bumerang zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.