Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart MOV (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart MOV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - MOV. Kreslená ilustrace MOV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek MOV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 732 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný MOV s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart MOV je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Mandala ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace TEX soubor ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, MOV, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, free, cliparts, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, klipart, MOV, download, Symboly

Doporučené použití klipartu: openOffice, pozvánky, články, PowerPoint, corelDraw, Facebook, časopis, eshop, kalendář, Twitter, Pinterest, web, prezentace, plakát, památník, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Byznysmen ke stáhnutí, klipart Lemur kata zdarma nebo ilustrace Červené vajíčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.