Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart MOV (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart MOV zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný MOV. Obrázek MOV je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný MOV lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart MOV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 732 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný MOV můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek MOV je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dům hrůzy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské pozadí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zeleninové srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, free, ke stáhnutí, MOV, Symboly, MOV, svg, ke stažení, vektor, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, word, inkscape, textové dokumenty, Facebook, škola, video, dokument, prezentace, Pinterest, etikety, fotokniha, corelDraw, avatar, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Bleděmodrý strom zdarma, obrázek Kašna ke stáhnutí nebo vektor Šipka dolů ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.