Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek MOV (Symboly) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart MOV zdarma ke stažení

MOV je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart MOV v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek MOV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MOV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 732 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (MOV) můžete sdílet s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart MOV je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lučištnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlemýžď ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Havíř ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, MOV, zdarma, klipart, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Symboly, ilustrační obrázek, cliparts, download, MOV, free

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, pozvánky, webové stránky, web, kalendář, eshop, Pinterest, PowerPoint, plakát, word, památník, office, plakáty, dokumenty, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Mapa Evropy ke stažení, vektor Kudlanka nábožná ke stažení nebo obrázek Čokoládový dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.