Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart SH, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SH zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá SH. Klipart SH je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SH zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek SH ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SH ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart SH je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lincoln ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mrož ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mechanik zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, SH, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, SH, Symboly, klipart, kliparty, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, blog, časopis, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, kalendář, škola, Twitter, Instagram, web, profilovka, office, corelDraw, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace MKA ke stažení, vektor Senegal ke stáhnutí nebo obrázek Kouření povoleno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.