Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart SH, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SH zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá SH. Klipart SH je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SH zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SH ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SH ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek SH se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zdarma ke stažení ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Žluté dýně zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek JAR ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, klipart, SH, vektor, download, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Symboly, SH, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , dokumenty, web, blog, články, památník, fotokniha, seminární práce, Twitter, textové dokumenty, plakát, corelDraw, inkscape, profilovka, word, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Bílá kytara ke stáhnutí, ilustrace Weta zdarma nebo vektor CD ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.