Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baba na koštěti, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Baba na koštěti. Pakliže si chcete obrázek Baba na koštěti stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baba na koštěti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baba na koštěti je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anděl ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tráva zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Raketa ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baba na koštěti, vektor, vektorový obrázek, download, ilustrace, zdarma, kliparty, ke stažení, grafika, klipart, free, ilustrační obrázek, obrázek, Halloween, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, dokumenty, dokument, plakát, corelDraw, Pinterest, PowerPoint, profil, inkscape, textové dokumenty, profilovka, office, word, web, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lízátko ke stáhnutí, klipart Kokos zdarma nebo ilustrace Valentina Těreškovová ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.