Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baba na koštěti (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Baba na koštěti. Obrázek Baba na koštěti je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Baba na koštěti lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baba na koštěti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Baba na koštěti s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Baba na koštěti patří do sekce Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Babka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DWG ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sluneční energie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Halloween, Baba na koštěti, zdarma, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Baba na koštěti, ke stáhnutí, klipart, svg, download, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, profilovka, časopis, Twitter, Pinterest, kalendář, dokument, blog, fotokniha, video, eshop, textové dokumenty, profil, Facebook, openOffice, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kovová píšťalka ke stažení, klipart Steak ke stažení nebo ilustrace Malajsie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.