Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baba na koštěti (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Baba na koštěti. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Baba na koštěti nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Baba na koštěti lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baba na koštěti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný Baba na koštěti můžete sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Baba na koštěti je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jordánsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované přáníčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Kokosový ořech zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Halloween, ke stáhnutí, svg, free, kliparty, zdarma, Baba na koštěti, Baba na koštěti, ke stažení, obrázek, download, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, kalendář, Adobe Illustrator, video, textové dokumenty, diář, Instagram, referáty, openOffice, blog, word, plakáty, dokument, eshop, inkscape, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Žluté dýně zdarma, vektorový klipart Mikuláš ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Rakousko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.