Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Baba na koštěti (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Baba na koštěti. Stahujte soubor Baba na koštěti ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baba na koštěti ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Baba na koštěti s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Baba na koštěti se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hula tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domina zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelené jablíčko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, obrázek, ilustrace, Baba na koštěti, cliparts, vektorový obrázek, download, Halloween, svg, ke stáhnutí, zdarma, vektor, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, inkscape, památník, tiskoviny, web, deníček, etikety, manuály, brožury, vstupenky, časopis, textové dokumenty, články, plakát, fotokniha, wordpress

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Violka ke stáhnutí, vektorový obrázek Roztomilý domeček ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kapr zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.