Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baba na koštěti, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Baba na koštěti. Pakliže si chcete obrázek Baba na koštěti stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baba na koštěti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Baba na koštěti je v sekci Vektorové obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžové srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Meče a štít ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Buddha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, cliparts, svg, ilustrace, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, free, download, ke stažení, Baba na koštěti, Baba na koštěti, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, plakáty, blog, openOffice, prezentace, Adobe Illustrator , profilovka, office, články, seminární práce, dokument, word, webové stránky, Twitter, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Abstraktní stromek ke stažení, vektor Mapa Mali ke stáhnutí nebo obrázek Pravítko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.