Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Baba na koštěti, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Baba na koštěti. Pakliže si chcete obrázek Baba na koštěti stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Baba na koštěti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baba na koštěti ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1237
800x773
500x483
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 92 223 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Baba na koštěti patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dvě mochomůrky zdarma Podívejte se i na klipart Holden Kingswood ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Metan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, grafika, free, zdarma, obrázek, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Baba na koštěti, kliparty, cliparts, Halloween

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, fotokniha, inkscape, referáty, avatar, dokumenty, škola, office, openOffice, památník, Pinterest, corelDraw, web, pozvánky, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Upíří zuby zdarma, ilustrace Sushi ke stažení nebo vektor Trubička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.