Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Letadlo (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Letadlo zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Letadlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letadlo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Letadlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Letadlo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x615
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 568 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: molumen

Sdílejte obrázek, klipart Letadlo se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Letadlo je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mešita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoce ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, vektor, kliparty, Symboly, ke stažení, zdarma, klipart, Letadlo, free, Letadlo

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator, office, dokument, dokumenty, avatar, referáty, pozvánky, textové dokumenty, články, fotokniha, profilovka, web, škola, webové stránky, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Sklenice ke stáhnutí, obrázek Pět dýní zdarma nebo vektor CSS formát zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.