Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 1 euro cent, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 euro cent zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 1 euro cent. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 1 euro cent nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 1 euro cent lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 euro cent zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 1 euro cent ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 euro cent ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 99 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 1 euro cent je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart GAZ 21 ke stažení Podívejte se i na obrázek Pneumatika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Betlém zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, grafika, obrázek, free, svg, vektorový obrázek, download, zdarma, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrace, 1 euro cent, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, openOffice, avatar, Adobe Illustrator , Instagram, PowerPoint, profil, dokument, inkscape, office, web, prezentace, dokumenty, fotokniha, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lebka 3D ke stažení, klipart Symbol míru ke stáhnutí nebo ilustrace Afghánistán zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.