Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 1 euro cent (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 1 euro cent zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 1 euro cent. Klipart 1 euro cent je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 euro cent zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 1 euro cent ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 1 euro cent ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 1 euro cent s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek 1 euro cent je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Prase ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Aquamat ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový diamant ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, download, vektor, klipart, grafika, ilustrační obrázek, 1 euro cent, zdarma, 1 euro cent, kliparty, obrázek, Symboly, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, památník, seminární práce, dokumenty, etikety, Instagram, plakát, web, referáty, corelDraw, word, textové dokumenty, Pinterest, plakáty, diář

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Drozd ke stažení, obrázek Špenát ke stažení nebo vektor Sedmikráska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.