Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdíčkové přání (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové přání zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Srdíčkové přání. Obrázek Srdíčkové přání je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdíčkové přání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x900
1280x720
800x450
500x281
160x90

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 261 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Srdíčkové přání s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Srdíčkové přání je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stěrače ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lano zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkvičky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, Srdíčkové přání, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, Láska, zdarma, ilustrace, klipart, download, Srdíčkové přání, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, eshop, plakáty, seminární práce, profilovka, plakát, PowerPoint, časopis, pozvánky, články, Twitter, etikety, web, video, škola, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Pankáč ke stáhnutí, obrázek Mytí auta zdarma nebo vektor Velikonoční inspirace zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.