Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Srdíčkové přání, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdíčkové přání zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Srdíčkové přání. Pakliže si chcete obrázek Srdíčkové přání stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Srdíčkové přání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové přání zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdíčkové přání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdíčkové přání ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x900
1280x720
800x450
500x281
160x90

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 261 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdíčkové přání je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Střelec zdarma Podívejte se i na ilustrace Strašidelný les ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Honda HA-420 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Láska, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, obrázek, vektor, download, grafika, Srdíčkové přání, ke stažení, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: office, prezentace, profil, Facebook, blog, Twitter, pozvánky, textové dokumenty, články, webové stránky, Pinterest, avatar, openOffice, škola, dokumenty, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace FLV zdarma, vektor Santova čapka ke stažení nebo obrázek Saranče ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.