Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otakárek, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Otakárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Otakárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Otakárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Otakárek je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nástroje zdarma Podívejte se i na obrázek Broskev ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Trick or treat! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, Hmyz, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, ke stažení, grafika, Otakárek

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, openOffice, články, fotokniha, PowerPoint, profil, avatar, Facebook, Pinterest, škola, corelDraw, časopis, Instagram, Twitter, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Portoriko zdarma, klipart Tužka ke stažení nebo ilustrace Alarm ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.