Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otakárek, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Otakárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Otakárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Otakárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 201 388 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Borboleta.org

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Otakárek se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ODT soubor ke stažení Podívejte se i na vektor Malajsie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Benito Mussolini zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, ke stáhnutí, Otakárek, vektor, download, svg, kliparty, Otakárek, ilustrační obrázek, free, zdarma, grafika, ilustrace, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, webové stránky, dokumenty, články, blog, plakát, corelDraw, památník, seminární práce, inkscape, Pinterest, Adobe Illustrator , word, časopis, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sekáček ke stažení, obrázek Srdíčkové přání ke stáhnutí nebo klipart Biologické riziko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.