Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Otakárek (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otakárek zdarma ke stažení

Otakárek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Otakárek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Otakárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 388 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Borboleta.org

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Otakárek s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Otakárek je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hillary Clinton ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 50 Euro ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Ghana ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Otakárek, kliparty, svg, vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, Otakárek, ilustrační obrázek, download, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, wordpress, fotokniha, openOffice, webové stránky, Pinterest, seminární práce, avatar, prezentace, etikety, corelDraw, dokument, plakát, Adobe Illustrator, plakáty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Vánoční stromečky ke stažení, obrázek Gramofonová deska ke stažení nebo vektor Mapa Tibetu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.