Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Otakárek (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Otakárek zadarmo ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Otakárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Otakárek ve formátu SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Otakárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otakárek ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1011
1280x808
800x505
500x316
160x101

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 388 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Borboleta.org

Sdílejte klipart nazvaný Otakárek s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Otakárek se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tmavomodrý motýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart FIAT Nuova 500 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Sašimi suši ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, Otakárek, grafika, obrázek, Otakárek, svg, ke stáhnutí, Hmyz, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: oznámení, eshop, referáty, prospekty, corelDraw, webové stránky, brožury, wordpress, památník, logo, deníček, blog, profilovka, koláž, manuály, dokument, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Miluji šachy ke stáhnutí, vektor Tapír ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Čarodějnice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.