Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kamera (Přístroje) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kamera stahujte zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kamera. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kamera ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kamera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 920 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Kamera) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Kamera patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeniny číslo 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětská tříkolka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vladimir Iljič Lenin ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, download, obrázek, ilustrace, svg, ke stáhnutí, zdarma, grafika, kliparty, Kamera, Kamera, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, logo, Instagram, referáty, wordpress, prospekty, Pinterest, blog, kalendář, web, eshop, etikety, plakát, video, bakalářská práce, fotografie, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Záchranka ke stažení, obrázek Dálnice ke stáhnutí nebo klipart Betlém ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.