Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kamera, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kamera zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kamera. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kamera. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamera zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kamera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamera ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 920 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kamera je v sekci Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gumová stěrka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Adventní svíčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart PCX zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, grafika, Přístroje, obrázek, Kamera, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Kamera, vektor, free, zdarma, svg, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, word, seminární práce, dokument, referáty, Twitter, Facebook, openOffice, kalendář, profil, Pinterest, časopis, webové stránky, Instagram, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mleté maso ke stažení, vektor Mapa Kosova ke stáhnutí nebo obrázek Žluté vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.