Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Upír (Halloween) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Upír zadarmo ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Upír. Obrázek Upír je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upír zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Upír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upír ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1015x1280
634x800
396x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DCook

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Upír se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Upír je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Adax ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chladící nádoba zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Palma ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Upír, grafika, kliparty, cliparts, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, svg, Upír, Halloween, vektor, ke stažení, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, koláž, plakát, corelDraw, Instagram, profilovka, wordpress, blog, avatar, škola, manuály, logo, prezentace, dokumenty, pozvánky, inkscape, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Náhrobek ke stáhnutí, vektor Mnich zdarma nebo ilustrace Zamilovaný panda zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.