Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Upír, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Upír zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Upír. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Upír? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upír zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upír ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1269x1600
1015x1280
634x800
396x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 887 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Upír je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pina Colada zdarma Podívejte se i na obrázek Špatně ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Napis LÁSKA ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, free, grafika, ke stáhnutí, obrázek, svg, Upír, klipart, Halloween, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, textové dokumenty, avatar, články, referáty, Instagram, webové stránky, blog, openOffice, Pinterest, dokument, škola, Adobe Illustrator , časopis, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Santa s dárky zdarma, klipart Omelety ke stažení nebo ilustrace Žluté auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.