Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční ozdoba. Stahujte klipart Vánoční ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční ozdoba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1010x1280
800x1013
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ralexandrec

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční ozdoba je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dudek chocholatý zdarma Podívejte se i na obrázek Kačer ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Švestka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, Vánoční ozdoba, ke stažení, obrázek, klipart, zdarma, Vánoční ozdoba, vektor, svg, Vánoce, grafika, free, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, word, textové dokumenty, kalendář, web, openOffice, fotokniha, office, seminární práce, škola, plakát, corelDraw, Instagram, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek 3D mapa Evropy zdarma, klipart Junkers Ju 87 ke stažení nebo ilustrace Sada šroubováků ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.