Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční ozdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční ozdoba. Obrázek Vánoční ozdoba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vánoční ozdoba? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1010x1280
800x1013
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 530 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ralexandrec

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční ozdoba můžete sdílet s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vánoční ozdoba patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelená želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa pokladu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Květák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, cliparts, vektor, kliparty, Vánoce, klipart, obrázek, svg, Vánoční ozdoba, ke stažení, ilustrační obrázek, Vánoční ozdoba

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator, dokument, PowerPoint, avatar, seminární práce, Twitter, web, plakát, fotokniha, office, dokumenty, škola, webové stránky, památník, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Trubička ke stažení, vektorový klipart Školák ke stažení nebo obrázek, klipart Venuše ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.