Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční ozdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vánoční ozdoba. Klipart Vánoční ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1010x1280
800x1013
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 530 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ralexandrec

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční ozdoba můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vánoční ozdoba patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODP soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smažená vajíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mikulášská čepice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, svg, zdarma, Vánoční ozdoba, free, vektor, kliparty, download, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, blog, Twitter, referáty, pozvánky, corelDraw, seminární práce, textové dokumenty, Adobe Illustrator, etikety, dokument, kalendář, web, památník, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Vánoční obálka zdarma, ilustrace Jurij Gagarin ke stáhnutí nebo klipart Vločky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.