Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strom na jaře (Rostliny) zdarma

Obrázek, klipart Strom na jaře zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Strom na jaře. Vektorová ilustrace Strom na jaře je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom na jaře zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strom na jaře ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom na jaře ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 552 206 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: presquesage

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Strom na jaře s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Strom na jaře je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zákaz mluvení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turista zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, kliparty, grafika, svg, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, free, Strom na jaře, Strom na jaře, ilustrace, klipart, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, logo, video, články, web, profilovka, Twitter, fotokniha, Instagram, diář, webové stránky, seminární práce, Zoner Callisto, dokument, památník, bakalářská práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Komodský drak ke stáhnutí, vektorový klipart Zvoneček ke stáhnutí nebo vektor Sterilovaná zelenina zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.