Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Strom na jaře (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom na jaře zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Strom na jaře. Klipart Strom na jaře je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom na jaře zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Strom na jaře ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom na jaře ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1533
1280x1226
800x766
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 552 206 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: presquesage

Potěší nás, pokud budete tento klipart Strom na jaře sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Strom na jaře se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vydra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CD ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek DB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, zdarma, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, klipart, cliparts, obrázek, Rostliny, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, etikety, eshop, blog, PowerPoint, office, prezentace, textové dokumenty, inkscape, avatar, škola, Pinterest, seminární práce, wordpress, časopis, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Fakáč zdarma, obrázek, klipart Tequila ke stáhnutí nebo vektorový klipart Hrací automat ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.