Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Airbus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Airbus se nachází v sekci Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Přípona PHP ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smrkající smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dort ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stažení, Airbus, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Airbus, ke stáhnutí, obrázek, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator , web, kalendář, profil, corelDraw, škola, pozvánky, dokument, referáty, seminární práce, word, Instagram, plakát, webové stránky, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Škoda 1000 MB ke stáhnutí, ilustrace Tři králové zdarma nebo vektor Sexy černoška ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?