Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Airbus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Airbus je v sekci Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutý roh ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žena v bazénu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vysmátá blondýna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, vektor, klipart, grafika, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stažení, free, obrázek, svg, cliparts, Airbus, Doprava

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, Pinterest, office, blog, corelDraw, články, fotokniha, referáty, pozvánky, inkscape, dokument, word, škola, web, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Narozeniny ke stažení, vektor Brýlatý smajlík ke stáhnutí nebo obrázek Mobilní telefon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?