Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Airbus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Airbus. Klipart Airbus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Airbus? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sagar_ns

Obrázek, klipart pojmenovaný Airbus můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Airbus je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Angola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bill Clinton ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Retro vzducholoď zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Airbus, Doprava, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, download, Airbus, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, word, dokumenty, eshop, video, inkscape, Pinterest, corelDraw, openOffice, dokument, web, památník, profil, prezentace, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Maorský dům zdarma, vektorový klipart Detektiv ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Spojené státy ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?