Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Airbus. Vektorová ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Airbus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Airbus se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Babočka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žluté růže zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hotdog ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, Doprava, free, grafika, svg, download, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Airbus, ke stáhnutí, Airbus, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, profil, fotokniha, Facebook, avatar, PowerPoint, škola, blog, dokumenty, referáty, Adobe Illustrator , Instagram, inkscape, openOffice, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mnich ke stáhnutí, obrázek DOCB zdarma nebo klipart Zákaz drog ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?