Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Airbus (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Airbus. Vektorová ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Airbus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: sagar_ns

Líbí se vám klipart Airbus? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Airbus patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Weta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Odpalovací zařízení ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zlaté číslo 4 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Airbus, vektor, ilustrace, free, Airbus, cliparts, Doprava, download, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, profil, textové dokumenty, office, škola, diář, inkscape, etikety, plakát, referáty, plakáty, časopis, PowerPoint, Adobe Illustrator, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Káva ke stažení, ilustrace Celopéro ke stažení nebo klipart Jezevec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?