Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Airbus (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Vektorová ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sagar_ns

Sdílejte obrázek, klipart Airbus s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Airbus patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lednička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šafrán ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, kliparty, vektorový obrázek, Airbus, Doprava, klipart, Airbus, ilustrace, cliparts, zdarma, grafika, free, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, magazín, openOffice, inkscape, profilovka, fotokniha, škola, referáty, oznámení, články, brožury, dokument, seminární práce, kalendář, vstupenky, plakát, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vlašský ořech ke stáhnutí, vektorový klipart Rusko zdarma nebo klipart Umělý horizont zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?