Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vodní lyžařka (Ženy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vodní lyžařka ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Vodní lyžařka. Doporučujeme stahovat obrázek Vodní lyžařka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní lyžařka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vodní lyžařka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní lyžařka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 984 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vodní lyžařka sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Vodní lyžařka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Valentýnské přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový drahokam ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýně ninja zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Vodní lyžařka, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ženy, ilustrace, download, zdarma, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: vstupenky, wordpress, plakáty, web, letáky, corelDraw, brožury, dokumenty, textové dokumenty, prospekty, profilovka, seminární práce, časopis, PowerPoint, Adobe Illustrator, video, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ovce zdarma, vektorový klipart Mapa Kataru zdarma nebo ilustrace Fialové Lamborghini ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.