Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená ozdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení

Červená ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Červená ozdoba je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červená ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 809 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Červená ozdoba s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Červená ozdoba je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šipka dolů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtěnky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Roztomilá želvička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Červená ozdoba, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, svg, ilustrace, cliparts, zdarma, grafika, obrázek, Červená ozdoba, Vánoce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, blog, dokumenty, kalendář, word, Adobe Illustrator, škola, časopis, Twitter, office, inkscape, seminární práce, fotokniha, prezentace, články, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Žába zdarma, klipart Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo ilustrace Psí stopa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.