Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červená ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červená ozdoba. Stahujte klipart Červená ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená ozdoba lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 809 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená ozdoba patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybářská loď zdarma Podívejte se i na klipart Srdce z kláves ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kluk s deštníkem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, grafika, vektor, svg, cliparts, ilustrace, free, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoce, klipart, vektorový obrázek, download, Červená ozdoba

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, referáty, dokumenty, plakáty, PowerPoint, corelDraw, články, Adobe Illustrator , seminární práce, textové dokumenty, Pinterest, prezentace, profilovka, avatar, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Lyžařka zdarma, ilustrace Nákupní vozík ke stažení nebo vektor Těhotná žena ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.