Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená ozdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červená ozdoba. Vektorová ilustrace Červená ozdoba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 809 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červená ozdoba s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Červená ozdoba je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak T ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybák ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Všeobecná sestra ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, klipart, cliparts, svg, ke stažení, grafika, ilustrace, zdarma, download, vektor, Červená ozdoba, obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: fotokniha, textové dokumenty, web, office, pozvánky, corelDraw, prezentace, diář, PowerPoint, památník, profilovka, časopis, Adobe Illustrator, etikety, inkscape, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Daniel Radcliffe ke stažení, klipart Středověký rytíř ke stažení nebo ilustrace Zebra ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.