Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Třešně, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Třešně zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Třešně. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Třešně ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Třešně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
785x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 069 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Třešně je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená ozdoba zdarma Podívejte se i na obrázek Veselé Velikonoce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Krocan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Třešně, ke stažení, Třešně, Ovoce, ilustrace, cliparts, vektor, obrázek, svg, download, klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: články, plakát, dokumenty, seminární práce, web, kalendář, Facebook, profilovka, Twitter, prezentace, corelDraw, openOffice, Adobe Illustrator , inkscape, fotokniha, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek 10 Euro zdarma, klipart Padák ke stažení nebo ilustrace Příbor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.