Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Třešně (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešně zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Třešně. Klipart Třešně je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Třešně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
785x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 069 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Tento obrázek s názvem (Třešně) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Třešně je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pozor, smrt! ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinové srdíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pavián ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Třešně, Ovoce, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, free, Třešně, download, vektor, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, prospekty, plakát, word, profil, diář, etikety, katalog, corelDraw, eshop, fotokniha, office, Adobe Illustrator, manuály, Twitter, časopis, tiskoviny

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vodováha ke stažení, vektorový klipart Policajt ke stáhnutí nebo ilustrace Nikaragua ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.