Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Třešně (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Třešně zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Třešně. Klipart Třešně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Třešně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Třešně ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
785x800
491x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 069 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Třešně s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Třešně se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Triceratops ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá kočka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Andělíček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, svg, download, cliparts, ilustrace, Třešně, vektor, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Ovoce, Třešně, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, blog, plakáty, textové dokumenty, etikety, office, eshop, webové stránky, openOffice, prezentace, profil, seminární práce, Adobe Illustrator, PowerPoint, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Oranžové srdce ke stažení, vektorový obrázek Kachna ke stažení nebo vektorový obrázek Fialový vrtulník ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.