Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Létající sob (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Létající sob zdarma ke stažení

Létající sob je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Létající sob v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Létající sob ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 687 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: isacvale

Líbí se vám klipart Létající sob? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Létající sob se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sýkora uhelníček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kráva ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Do Not Copy ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Létající sob, zdarma, Vánoce, Létající sob, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, free, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, Adobe Illustrator, openOffice, web, fotokniha, kalendář, webové stránky, word, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, Twitter, dokument, wordpress, PowerPoint, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Bandoneón ke stažení, vektorový obrázek Zlatý emblém ke stáhnutí nebo vektorový klipart Oranžový diamant ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.