Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Létající sob (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Létající sob zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Létající sob. Vektorový obrázek Létající sob je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Létající sob? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Létající sob ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 687 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: isacvale

Sdílejte obrázek, klipart Létající sob s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Létající sob je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Delfín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybí kost zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá medúza ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Vánoce, kliparty, grafika, Létající sob, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Létající sob, klipart, ke stažení, download, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, seminární práce, fotokniha, škola, plakáty, webové stránky, diář, Facebook, web, inkscape, avatar, kalendář, etikety, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Banány ke stáhnutí, obrázek Kedlubny zdarma nebo vektor Kojenec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.