Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Létající sob (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Létající sob zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Létající sob. Kreslená ilustrace Létající sob je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Létající sob ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: isacvale

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Létající sob se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Létající sob se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šachovnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík duch zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kuba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, klipart, Létající sob, cliparts, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, Vánoce, Létající sob

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, inkscape, prezentace, openOffice, plakát, články, dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty, škola, Instagram, corelDraw, diář, časopis, eshop

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Adam a Eva ke stáhnutí, obrázek Popkorn zdarma nebo vektor Abstraktní stromek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.