Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Létající sob (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Létající sob zdarma

Létající sob je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Létající sob je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Létající sob? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Létající sob ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Létající sob ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 687 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: isacvale

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Létající sob s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Létající sob se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Princ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté P zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Různokřídlice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, Létající sob, svg, grafika, obrázek, Vánoce, Létající sob, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, seminární práce, fotografie, plakáty, pozvánky, Facebook, referáty, textové dokumenty, brožury, diplomová práce, Instagram, avatar, blog, památník, koláž, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Zlaté G ke stáhnutí, vektorový obrázek Zlatý emblém ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Tučňák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.