Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gramofonová deska (Hudba) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Gramofonová deska ke stažení zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Gramofonová deska. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Gramofonová deska v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofonová deska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: BenBois

Zaujal vás náš klipart Gramofonová deska? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Gramofonová deska patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Masožravka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedozelená stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červené víno zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Gramofonová deska, ilustrace, obrázek, Hudba, ilustrační obrázek, kliparty, free, Gramofonová deska, zdarma, svg, download, ke stažení, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, etikety, Twitter, vstupenky, seminární práce, fotokniha, profilovka, diplomová práce, pozvánky, vizitky, Adobe Illustrator, magazín, manuály, textové dokumenty, brožury, corelDraw, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Velikonoční výzdoba zdarma, ilustrace Che Guevara ke stažení nebo obrázek Tlačící smajlík ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.