Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gramofonová deska (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Gramofonová deska. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Gramofonová deska. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofonová deska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: BenBois

Líbí se vám klipart Gramofonová deska? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Gramofonová deska je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Školák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kudlanka nábožná ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Brouk roháč ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, klipart, obrázek, Gramofonová deska, vektor, ke stáhnutí, Gramofonová deska, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Hudba, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, avatar, dokument, diář, časopis, PowerPoint, wordpress, corelDraw, Instagram, web, profil, textové dokumenty, video, inkscape, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Ukulele ke stažení, obrázek SLDX ke stažení nebo vektor Znamení ryby ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.