Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Gramofonová deska (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gramofonová deska. Klipart Gramofonová deska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Gramofonová deska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: BenBois

Líbí se vám klipart Gramofonová deska? Pak se podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Gramofonová deska patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koně ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart EPUB ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gramofonová deska, free, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Hudba, svg, zdarma, download, vektor, Gramofonová deska, klipart, ilustrace, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, eshop, Facebook, openOffice, textové dokumenty, PowerPoint, škola, Pinterest, časopis, plakát, pozvánky, profil, kalendář, inkscape, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Trumpetové dusítko ke stažení, ilustrace Šálek ke stažení nebo klipart Bill Clinton ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.