Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gramofonová deska (Hudba) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Gramofonová deska. Stahujte klipart Gramofonová deska v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: BenBois

Sdílejte obrázek, klipart Gramofonová deska s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Gramofonová deska je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Weta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Džus zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vločky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gramofonová deska, cliparts, svg, Hudba, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, download, vektor, Gramofonová deska, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, fotokniha, PowerPoint, Instagram, wordpress, Pinterest, web, avatar, office, kalendář, referáty, články, profil, pozvánky, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek PET láhve ke stáhnutí, obrázek Bouračka zdarma nebo vektor Ukrajina zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.