Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Halloween (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Halloween. Pakliže si chcete obrázek Halloween stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Halloween v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x253
1280x202
800x127
500x79
160x25

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 645 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jhnri4

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Halloween s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Halloween patří do sekce Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pagoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jordánsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Vlkodlak a duch ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, ke stažení, vektor, Halloween, klipart, Halloween, svg, free, ilustrace, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, openOffice, prezentace, video, textové dokumenty, eshop, plakát, profilovka, seminární práce, inkscape, webové stránky, avatar, památník, fotokniha, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Ovocný věnec ke stažení, vektorový obrázek Édouard Manet ke stažení nebo vektorový obrázek Německý voják ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.