Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Halloween. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Halloween nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x253
1280x202
800x127
500x79
160x25

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 645 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Halloween patří do sekce Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Černošský policista zdarma Podívejte se i na vektor Věž ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Nůžky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Halloween, obrázek, Halloween, ke stažení, grafika, cliparts, ke stáhnutí, Halloween, kliparty, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: články, Adobe Illustrator , plakát, openOffice, PowerPoint, Facebook, dokumenty, dokument, web, Pinterest, referáty, textové dokumenty, škola, prezentace, webové stránky, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Osciloskop zdarma, obrázek Home directory ke stažení nebo klipart Molekula vody ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.