Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Halloween, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Halloween zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Halloween. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Halloween nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Halloween ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Halloween ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x253
1280x202
800x127
500x79
160x25

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 645 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Halloween se nachází v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Talíř s příborem ke stažení Podívejte se i na klipart Mandarinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Limetka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, cliparts, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, klipart, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, download, ilustrační obrázek, Halloween, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, prezentace, profilovka, word, blog, webové stránky, články, fotokniha, Twitter, office, plakáty, PowerPoint, profil, avatar, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Sýkora uhelníček ke stažení, ilustrace Mapa Tibetu ke stáhnutí nebo vektor Kameraman zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.