Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Takojaki (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Takojaki zdarma

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Takojaki. Stahujte soubor Takojaki ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Takojaki? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Takojaki zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Takojaki ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Takojaki ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x783
1280x627
800x392
500x245
160x78

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 173 139 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Takojaki s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Takojaki se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kabriolet zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá kraslice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ke stažení, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Takojaki, zdarma, Jídlo, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, magazín, manuály, eshop, referáty, profil, diplomová práce, koláž, oznámení, wordpress, tiskoviny, články, prospekty, webové stránky, kalendář, Adobe Illustrator, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Chinook ke stáhnutí, ilustrace Kudlanka nábožná zdarma nebo vektorový klipart Světlezelená vajíčka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.