Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květ na stromě, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květ na stromě zdarma ke stažení

Květ na stromě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Květ na stromě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květ na stromě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květ na stromě se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace LGBT osoba ke stažení Podívejte se i na klipart Žlutý sporťák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Domácí adresář zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, svg, grafika, zdarma, vektor, Květ na stromě, kliparty, Květ na stromě, ke stažení, klipart, download, vektorový obrázek, Květiny

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, profilovka, webové stránky, prezentace, Adobe Illustrator , textové dokumenty, časopis, plakáty, referáty, dokumenty, blog, office, corelDraw, plakát, word

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Továrna ke stažení, ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí nebo vektor Jamajka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.