Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květ na stromě (Květiny) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Květ na stromě ke stažení zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Květ na stromě. Vektorový obrázek Květ na stromě jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květ na stromě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dear_theophilus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Květ na stromě s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Květ na stromě se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Holka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plácačka na mouchy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek SD karta ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květ na stromě, cliparts, Květiny, zdarma, ke stažení, ilustrace, kliparty, grafika, Květ na stromě, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: katalog, web, kalendář, Adobe Illustrator, logo, manuály, Instagram, Facebook, office, oznámení, profil, referáty, diář, fotokniha, Twitter, seminární práce, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Oslava ke stažení, obrázek Hnědá složka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zelená ještěrka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.