Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květ na stromě (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květ na stromě zdarma ke stažení

Květ na stromě je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Květ na stromě stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Květ na stromě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květ na stromě ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1335
1280x1068
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 472 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: dear_theophilus

Zaujal vás náš klipart Květ na stromě? Potom se podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Květ na stromě je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Abstraktní květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní věnec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Pivní sud zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, svg, ke stažení, download, free, grafika, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Květ na stromě, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Pinterest, avatar, profil, Twitter, etikety, blog, wordpress, openOffice, Facebook, office, plakáty, web, pozvánky, dokument, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Záchranka zdarma, vektorový klipart Kluk ke stáhnutí nebo obrázek, klipart DVD přehrávač ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.