Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedluben, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedluben zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kedluben. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kedluben ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kedluben se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mleté maso ke stažení Podívejte se i na klipart Zlatý prstýnek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tulipán zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, free, klipart, download, Kedluben, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Zelenina, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, textové dokumenty, časopis, avatar, články, Instagram, fotokniha, inkscape, kalendář, prezentace, plakáty, profil, office, profilovka, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Překvapení ke stažení, ilustrace Snubní prstýnky ke stáhnutí nebo vektor Stodola zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.