Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedluben, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedluben zdarma ke stažení

Kedluben je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kedluben stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kedluben ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kedluben je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvuk zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžový dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modré srdce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektor, ilustrační obrázek, Kedluben, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, svg, download, Kedluben, Zelenina, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, web, památník, avatar, corelDraw, pozvánky, dokumenty, kalendář, dokument, openOffice, Twitter, referáty, plakáty, profil, profilovka, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Červené P zdarma, vektor Narozeniny číslo 1 ke stažení nebo obrázek Černý netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.