Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedluben, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedluben zdarma ke stažení

Kedluben je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Kedluben stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kedluben ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kedluben se nachází v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Potápěčské brýle ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční přáníčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pštros ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zelenina, kliparty, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, download, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, dokument, články, Facebook, word, web, škola, fotokniha, Pinterest, plakáty, profil, památník, blog, časopis, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Teodolit ke stáhnutí, obrázek Slanina zdarma nebo klipart Žlutý sporťák ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.