Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz ohně, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz ohně zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zákaz ohně. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zákaz ohně lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz ohně zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz ohně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz ohně ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zákaz ohně je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nikaragua zdarma Podívejte se i na obrázek Demokratická republika Kongo ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Africká zvířata ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zákaz ohně, grafika, obrázek, Symboly, cliparts, klipart, svg, zdarma, kliparty, Zákaz ohně, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, openOffice, Pinterest, Twitter, časopis, škola, Facebook, prezentace, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, dokument, Adobe Illustrator , Instagram, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Velikonoční inspirace zdarma, klipart Pirátská loď ke stažení nebo ilustrace Granátové jablko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.