Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální znak R, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak R zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální znak R. Vektorová ilustrace Digitální znak R je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak R ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální znak R je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sešívačka zdarma Podívejte se i na obrázek Pankáč ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vrtačka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální znak R, vektor, ilustrace, download, Digitální znak R, ke stáhnutí, free, zdarma, cliparts, kliparty, Symboly, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, plakát, corelDraw, Pinterest, profilovka, blog, inkscape, textové dokumenty, Instagram, časopis, kalendář, PowerPoint, webové stránky, avatar, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vánoční ozdoby zdarma, klipart BMW touring ke stažení nebo ilustrace DRV ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.