Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buldok, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buldok zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buldok. Obrázek Buldok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buldok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buldok se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojzubec ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík pirát zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Akustická kytara ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, svg, ilustrace, ke stažení, zdarma, Buldok, grafika, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, dokumenty, Pinterest, památník, openOffice, avatar, seminární práce, škola, plakáty, profil, pozvánky, Instagram, fotokniha, Twitter, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlak nachový ke stáhnutí, ilustrace Voda zdarma nebo vektor Klávesy ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.