Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buldok (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buldok stahujte zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Buldok. Vektorová ilustrace Buldok je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Buldok? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buldok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 123 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Buldok s jinými lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Buldok je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Heliotrop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevné papriky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Šedozelená stužka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, zdarma, svg, grafika, Zvířata, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, download, vektor, free, ilustrace, kliparty, Buldok

Doporučené použití klipartu: openOffice, manuály, profilovka, vstupenky, dokumenty, vizitky, PowerPoint, video, prospekty, škola, oznámení, diplomová práce, avatar, Instagram, Pinterest, Facebook, blog

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Kampongský dům ke stažení, vektor Cement zdarma nebo obrázek, klipart Velikonoce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.