Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buldok, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buldok zdarma ke stažení

Buldok je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Buldok je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Buldok? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Buldok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buldok se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté M ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Modrásek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Hruškovice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, obrázek, free, ke stažení, vektor, kliparty, Zvířata, Buldok, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, Twitter, články, dokument, Instagram, dokumenty, profilovka, inkscape, openOffice, avatar, web, corelDraw, word, časopis, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vánoční kýč ke stáhnutí, ilustrace Chilli papričky zdarma nebo vektor Kolouch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.