Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Buldok (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buldok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Buldok. Vektorová ilustrace Buldok je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buldok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 123 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Buldok se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Buldok patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hydraulický zvedák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kosova zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pákový ovladač ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Buldok, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, vektor, ke stáhnutí, free, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Zvířata, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, Adobe Illustrator, profilovka, word, openOffice, webové stránky, dokumenty, dokument, referáty, kalendář, etikety, Pinterest, škola, fotokniha, corelDraw, web

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Kanady ke stáhnutí, vektor Digitální znak K zdarma nebo obrázek Lebka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.