Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buldok, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buldok zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buldok. Obrázek Buldok je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buldok ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buldok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1092
800x682
500x426
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 134 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buldok je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžový stromeček zdarma Podívejte se i na obrázek BMW ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vývrtka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Buldok, ilustrace, ke stažení, klipart, free, vektor, zdarma, cliparts, Buldok, obrázek, kliparty, grafika, svg, Zvířata

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, dokumenty, památník, profilovka, Twitter, web, fotokniha, časopis, avatar, corelDraw, office, Instagram, škola, prezentace, plakáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Francouzský buldoček zdarma, klipart Narozeninové číslo 5 ke stažení nebo ilustrace Roztomilý motýl ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.