Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedý motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedý motýl zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Šedý motýl. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šedý motýl ve formátu SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šedý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Šedý motýl s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Šedý motýl je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Úchvatný smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mig-15 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bicí nástroje ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, grafika, download, Šedý motýl, cliparts, ke stažení, kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, Hmyz, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, video, office, avatar, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest, Twitter, časopis, vstupenky, magazín, openOffice, word, brožury, prezentace, Instagram, diář

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek 3GP ke stažení, ilustrace Mapa Jižní Ameriky zdarma nebo vektor Moucha ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.